قوانین

كاربران عزیز به نكات ذیل توجه نمايند:

1- این سایت در  سایت ساماندهی وزارت ارشاد ثبت و در چارچوب قوانین اینترنتی جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند

2- این سایت به عنوان یک شبکه احتماعی  کاملا رایگان کمکی است به کسانی که به دنبال یافتن شریک زندگی و همدمی برای ازدواج دائم  و یا موقت هستند.

3- در اين سايت ، كاربران با استفاده از مشخصات ظاهری ، شخصيتی، اجتماعی و ... افراد در حدی كه خود كاربران با پاسخ به سؤالات تعيين می‌كنند آشنا می‌گردند و پس از آشنايی با استفاده از سيستم پيام رسانی بين كاربری می‌توانند در حدی كه خود مايل باشند به تبادل اطلاعات با ساير كاربران بپردازند .

4- اين سايت صرفا نقش رابط و اطلاع رسانی را دارد و بستری را فراهم می‌كند تا كاربرانی كه مايل به ازدواج دائم هستند در سايت ثبت شده و با كاربران ديگر ارتباط برقرار نموده و در صورت توافق و تفاهم ازدواج نمايند.

5- حق حریم خصوصی کلیه اعضای سایت محفوظ بوده و اطلاعات شخصی آنها در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت.

6-چنانچه تخلف / تخلفات کاربری محرز شود ، پروفایل وی مسدود خواهد شد .

7-ما تمام تلاش خود را میکنیم تا محیط امنی را برای شما فراهم کنیم، اما تحقیق و بررسی اصلی در مورد صحت و سقم اطلاعات کاربران بر عهده خود شماست.ما هیچگونه مسئولیتی را در مقابل اطلاعات غلط، سوء استفاده و یا فریب احتمالی نمی پذیریم

توصیه های مهم :

1- به جهت حفظ سلامت و آرامش در فرآیند همسر گزینی ، از این سایت فقط جهت جستجو و آشنایی (طبق معیارها) استفاده شود و انتخاب را به مراحل بعد و همراهی خانواده ها موکول نمایید.
2- در مواردی مشاهده شده که یکی از طرفین ضمن جلب اعتماد طرف دوم مبالغی را به عناوین مختلف دریافت و متواری شده.لذا از نظر این سایت پرداخت پول به هر دلیلی غیر مجاز است .